מותגי יוקרה

המותגים הכי יוקרתיים במקום אחד

XERJOFF

חברת סרג'יו מציעה 118 סוגי בשמים ייחודיים. המהדורה המוקדמת ביותר נוצרה בשנת 2007 והחדשה ביותר בשנת 2020. ניחוחות סרג'יו נוצרו בשיתוף פעולה עם בשמים מפורסמים כמו כריס מוריס, ז'אק פלורי, מירוסלב פטקוב, ועוד.

CREED

בושם קריד מיוצר מתמציות ייחודיות בטכניקת אינפוזיה מסורתיות המאפשרת לקריד לשמור על האיכות והאותנטיות הגבוהות של ניחוחותיה. התהליך מורכב ומדוקדק להפליא ומערב דיוק מדעי ומגע אומן עדין.

MONTALE

ניחוחות מונטל פריז הם ניחוחות ייחודים המשלבים את ריחות המערב עם ניחוחות המזרח הרחוק בתערובת מסחררת שסוחפת אתכם לעולם חדש. כ-70 סוגי בשמים מיובאים לישראל באופן בלעדי ע"י בית הבושם.

Boadicea the Victorious

יש להזין טקסט

THOMAS KOSAMALA

אוסף הבשמים של תומאס קוסאמלה מאזן חדשנות ומסורתיות יחד. האוסף נוצר במעבדתו העצמאית בדרום צרפת, ומציג את היכולת שלו לדמיין ניחוחות חדשים, כל פעם מחדש.

NISHANE

NISHANE מציג בגאווה אוסף בשמים נישתי ומיוחד בהשראת המזרח התיכון. תווי הניחוח של קולקציית NISHANE נבחרו בעדינות על מנת לספר סיפורים ייחודיים. כל ניחוח מעוצב כמחווה לרגשות ומצבי רוח שונים כדי להבטיח לעורר בכם געגועים לזיכרונות ורגעים .

KEMI

כשסרג'וף יצר את ליין הבשמים של קמי, הוא רצה להחיות את המסורת הפילוסופית העתיקה של האלכימיה. ניחוחות קמי שואבים השראה מהפילוסופיה הזו, ומאפשרים המרת חומר גלם לריח חדש ומרגש.

Rosendo Mateu

הנמכרים ביותר