בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים יוקרתיים לנשים – מתנה לוולנטיינ'ס דיי

מה כבר אפשר לקנות לאישה שיש לה הכל? שאלה בנאלית... לכבוד וולנטיינ'ס דיי, הלא הוא יום האוהבים ברחבי העולם, הכנו רשימת בשמים לאישה שהם תמיד, אבל תמיד מתנה מוצלחת.
כדי להעלות טיפה את הרף, ולהגיד "אני אוהב אותך" קצת יותר בגדול תמצאו כאן מבחר בשמים יוקרתיים לנשים, אבל לא להיבהל- יוקרתי הוא לא תמיד בהכרח הרבה יותר יקר... 

1.      בשמים יוקרתיים לנשים מבית CREED – בית הבושם קריד מתמחה בייצור בשמים איכותיים, מקוריים ובלתי נשכחים, ובראשם מגוון עשיר ומהפנט של בשמים יוקרתיים לנשים.
היוקרה בבשמים של
CREED נובעת מעוצמת היצירתיות המושקעת בכל בושם ובושם, מהטוויסט שלא מתפשר על היכולת להשאיר רושם בסוף השאיפה, ועל המארז המהמם שלא מפספס אף פעם.

בשמים יוקרתיים לנשים של קריד מתפארים בהישגים כמו התבססות על מדף הבשמים של מישל אובמה, מדונה ועוד. 
  

2.      בשמים יוקרתיים לנשים מבית Montale – על הבשמים של רמיניסנס אנחנו אוהבים להמליץ דווקא כי הם לא הכי יקרים שתמצאו בשוק. יחד עם זאת, כמו שכבר אמרנו – יוקרה לא תמיד עולה ביוקר.
בשמים יוקרתיים לנשים מבית 
Montale מוכיחים שאיכות טבועה בחומר ובמחשבה, ושניתן ליצור בושם איכותי ויוקרתי ולהביא אותו לצרכן גם באריזה קלילה, מעוצבת ברוח הזמן ומודרנית .

בין הבשמים תוכלו למצוא ניחוחות קלילים, רעננים ויצירתיים שיגידו "אני אוהב אותך" צבעוני ומשמח, ושממש כמו שנראים הבשמים כך ישדר שהשקעתם קצת מעבר, שהלכתם לחפש משהו מיוחד באמת, ולא את מה שכולם כבר רגילים לקחת ישירות מן המדף ברשתות הפארם המוכרות.

3.   בשמים יוקרתיים לנשים מבית E.Coudray- בושם לאישה עם שם של אישה מבטיח שמישהו כאן יודע מה הוא עושה. אלה בשמים שמבינים לליבה של אישה, לרצון שלה להיות נחשקת ומפתה, אך עם זאת קלילה ורעננה משך כל שעות היום.

     הבשמים של לורה טונטו פותחים בפנינו אפשרות להתעטף בניחוח לא סטנדרטי, עם הרבה מחשבה ועומק שיוצרים משהו קצת אחר, קצת שונה. וכשאנחנו מקבלות מתנה, אנחנו הרי תמיד אוהבות לחוש שהיא נקנתה בדיוק עבור מישהי כמונו, שאין עוד כמותה. 

 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד