בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בושם CREED

מותג הבושם CREED הוא מן האהובים עלינו ביותר. לשאול אותנו איזה מבין הבשמים של CREED הוא הבושם האהוב עלינו יהיה קשה כמו לשאול מה אנחנו הכי אוהבים לאכול או איזה צבע הכי אהוב עלינו בכל העולם, שאלות שאין להן תשובות. בעצם, תשובות יש- הן פשוט משתנות עם מצב הרוח, מזג האוויר ועוד.

נתחיל מכך שאילו רצינו לענות על כך היינו צריכים החליט קודם כל אם נבחר מבין הבשמים לגבר או לאישה, שאלה מכשילה כשלעצמה, אך גם אילו בחרנו – עדיין הייתה נותרת לנו תחושת החמצה.
 

בית הבושם CREED מתאפיין ברב גוניות אדירה- הרפתקנות לצד שמרנות, נועזות לצד קלאסה אלגנטית, מתיחת גבולות לצד הכרת המסגרת, כל כך הרבה במקום אחד, שלא פלא שתחת קורת גגו של בית האיכות הזה נרקחו כל כך הרבה בשמים מפורסמים שמזוהים עם יוקרה וזוהר.

אחד הדברים שאנחנו הכי מעריכים בכל בושם CREED היא העובדה שהם מקדישים כל הרבה תשומת לב ויצירתיות לתיאור המרקחת שלהם שגם בקריאה ראשונה בלבד, מבלי להריח את הבושם עצמו, הדמיון מתחיל לקחת אותנו למחוזות רחוקים, קסומים ומסתוריים של חומרי בסיס המרכיבים עולם של פנטזיה המורכבת מתמונות שמוחנו מעלה מקרבו.


התמונה עוד מתרחבת ומעמיקה עם המפגש עם הניחוח עצמו, בכל בושם ובושם של
CREED מחכה מפגש מרגש עם ניחוחות קליפות עץ, אדמה רטובה, יערות ירוקים ופרחים שמעולם לא הרחנו בשדה חי, שביחד מציירים לנו תמונה חיה של הניחוח הייחודי לבושם האחד הזה בלבד, ולמי שלובש אותו.

אין זה מקרה שכמונו ממש, גם אנשי שם רבים בעולם בוחרים בבושם CREED, הבושם של מישל אובמה, מדונה ונסיכות זוהר רבות אחרות מתכבד להיות שייך לחברה המדהימה הזו. נדמה שבחברה שמצליחה למשוך אליה כל כך הרבה אבק כוכבים, בעזרת ריח בלבד, מוכרח להיות גם זוהר משל עצמה. 


אך בית הבישום משכיל להיות בו זמנית נוצץ ונגיש. בעוד ששטיחים אדומים ברחבי העולם מתבשמים  בריחותיו, כל בושם
CREED נמכר במחיר הגיוני ואפשרי גם למי שביתו אינו לבן כשל נשיא ארצות הברית, וגם  אם אינו גר בטירת פאר. המיזוג הזה, בין זוהר השמים ליציבות האדמתית, הוא שהופך בעינינו את  CREED למותג בושם שפשוט אי אפשר שלא להתאהב בו.


 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד