בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים לנשים

בשמים לאישה הם תמיד מתנה אולטימטיבית. כמעט נכון מאוד...
לקנות מתנה לאישה זו משימה כלל לא פשוטה, אנחנו יודעות. זה לא שאנחנו מתכוונות להקשות עליכם בכוונה, פשוט לנו חשובים המון פרטים קטנים, ולכם, הגברים שלנו, מספיק הרושם הכללי. אנחנו מדקדקות בדקויות ואתם אנשים של "בגדול". זה לא אומר שצריך לוותר לגמרי על המשימה. אחרי הכל, נשים מאוד אוהבות לקבל מתנה, ותצחקו ככל תצחקו, היא לא תמיד חייבת להגיע בלוויית פתק החלפה.  

בשמים לנשים זה עולם ומלואו. אם אתם מחפשים מתנה לאישה שלכם בושם יכול להיות פתרון מצויין. העניין היחיד שצריך לקחת בחשבון הוא, שאם אתם מחפשים במחלקת בשמים לאישה אך אין בכוונתכם לרכוש עבורה את הבושם האהוב והמוכר שלה, תזדקקו למעט סבלנות, ולפחות לנסות לחשוב לרגע כמוה.

אחת ההנאות הגדולות בהענקת מתנה היא היכולת לחדש ולהפתיע, לתת למישהו משהו שהוא לא הרשה לעצמו או לא הספיק לפנק בו את עצמו. בשמים לאישה יכולים להיות בדיוק הפינוק הזה. אז איך נבחר נכון, כך שגם נפתיע ונחדש וגם נקלע? להלן מדריך לקנייה הבטוחה (כמעט בטוח).  

קודם כל, חשוב להכיר את מי שעבורה תרצו לרכוש את הבושם. אפשר להבין מכך שאם מדובר במערכת יחסים טרייה, אולי עדיף דווקא לחשוב על כיוון אחר, לפחות להפעם.
בחירת בשמים לאישה צריכה להיות כזו שתהלום את מי שהיא, ולאו דווקא את טעמו של הקונה. נסו להגדיר לעצמכם, או למי שמסייע לכם בבחירה, האם מדובר באישה שמרנית או פתוחה מאוד? אלגנטית-קלאסית או מודרנית ונועזת? – קווי אופי בולטים מכתיבים את הריח שיהלום אותנו יותר מכל. ממגוון הבשמים לאישה תוכלו להתאים לאישה הקלאסית ניחוח פרחוני קל ונקי, ולאישה נועזת יותר ניחוח מלא ובעל עוקץ בסיומת שלו.  

גילה של האישה שהמתנה מיועדת עבורה, גם הוא מהווה גורם משמעותי- בשמים לאישה מבוגרת יותר יהיו כאלה בעלי ריח עמוק ומבוסס, בעוד שלאישה צעירה נעדיף בושם קליל שניחוחו מרחף.  

קרבתה אליכם – נשים שונות ממלאות תפקידים שונים בחייכם – בשמים לאישה יכולים גם להעביר מסר – למשל של תשוקה וחשק, או של הערכה וחיבה, אין האחד טוב מהשני, אך חשוב להבחין בכך, לפחות בכדי שתוכל להעניק לאישה שלך את מה שמגיע לה, ולא להסתבך עם אמא ביום האם. אבל בכל מקרה, ליתר בטחון, אולי בכל זאת פתק החלפה?
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד