בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

מכירת בשמים – למה למהר?

מכירת בשמים היא אחד התחומים היותר "פרוצים", כלומר, פתוחים לכל חפץ ודורש. לכאורה נראה כאילו אין הדבר דורש התמחות מיוחדת, שלא כמו קוסמטיקה ושאר ענפי טיפוח החן והיופי, את הבשמים מייצרים בתי בישום מקצועיים ולמוכרים נישאר רק לבצע את מכירת הבשמים ממרכולתם, זו אולי אחת הסיבות שרכישת בשמים באינטרנט נתפסת כמגמה חמה.  

בעינינו מכירת בשמים היא תולדה של אהבה. לאהוב בושם טוב זה לקבוע לעצמך סגנון חיים, או רף לסגנון זה. ההבנה שלקוחותינו מגיעים לבית הבושם מסיבות הקשורות בלייף סטייל, בהערכה לאיכות, בחיפוש אחר משהו קצת אחר, הופכת את מלאכת מכירת בשמים למסע להיכרות עם הלקוח. אילו היה הלקוח שלנו נכנס לרשתות הפארם, כנראה היה זוכה לרחרח מגוון רחב של דוגמאות ריח, רובן על פי הטרנד העכשווי, זוכה לעסקת אחד פלוס אחד, ויוצא בסופו של דבר דרך הקופה כשאינו בטוח כלל מהו ריחו של אותו הבושם שקנה בסופו של דבר.  

במכירת בשמים החיפזון הא מהשטן. אנחנו מאמינים שכמו בכל דבר טוב, כך גם בבחירת בושם, צריך לקחת את הזמן, ליהנות מהדרך, לנסות להבין מה באמת עושה לך טוב.  

כאשר לקוח נכנס לחנות בוטיק לבשמים הוא יכול להיות רגוע שעל אף שהחנות מתפרנסת ממכירת בשמים, היא מתקיימת קודם כל בשל השירות שהיא נותנת ללקוחותיה.

לקוח חדש אשר נכנס לבית הבושם זוכה להיכרות עם בתי הבישום, עם ההיסטוריה שלהם, עם מה שעומד מאחוריהם. אנחנו זוכים להכיר אותו מעט, משפת הגוף, מאופן לבושו, ממה שהוא מספר לנו בטון הדיבור ובדברים עצמם. מכירת בשמים איכותית מתאפשרת מתוך היכרות, אילו קצרה, שתרה אחרי מהותו של האדם שעומד למולך. זיהוי הקווים הבולטים בדמותו, המאפיינים החזקים בו, יאפשר לנו להמליץ ללקוח על בשמים שיתאימו לו וידרשו ממנו "סיור ריחות" קצר יותר מאשר במקום אחר. בדרך זו הוא  יוכל עדיין לשמור את חוש הריח שלו חד, ואת יכולתו להבחין בין הניחוחות השונים, כדי לבצע בחירה מתאימה.  

מכירת בשמים היא אמנם המטרה הסופית במפגש שלנו עם לקוח, אבל היא משרתת את הצורך להוציא מהבוטיק, בכל פעם ופעם, לקוח מרוצה. שלו אין תחליף בשום מקום. אם הגעתם ועדיין לא הצלחתם לבחור, תוכלו לצאת, להתלבט ולחזור שוב כשתרגישו מוכנים לכך, רוב הסיכויים שנזכור בדיוק איזה בושם בדקתם בפעם הקודמת... ככה זה – קטן, ואינטימי.
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד