בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים לגבר

כחנות שמתמחה בבשמי בוטיק אין כיף גדול יותר מאשר למכור בשמים לגבר. אנחנו, הנשים, רגילות לטייל בין חלונות ראווה וחנויות, לצוד פריט מיוחד, להעז ולהכיר מותג שטרם השתמשנו בו קודם, ולא לחוש שאנו מבזבזות זמן יקר תוך כדי התהליך.

עם גברים, ובעיקר כשמדובר בבשמים לגברים, התמונה כמעט הפוכה לגמרי.

בשמים לגבר הם מעין מטלה חד פעמית שגבר לוקח על עצמו, וכל התעסקות נוספת בה עשויה להיתפס בעיניו כאותו בזבוז זמן. טוב, לפחות עד שהוא פוגש את הבחירה המוצלחת הבאה שלו...
גברים רבים קשורים לבשמים שלהם כיוון שהם חשים שהם מייצגים נכונה את מי שהם, את האמירה והאופי שלהם. אכן, תפקידו של בושם לשקף את מי שאנו, להציג אותנחו במיטבנו, אבל חשוב להבין שעולם הבשמים לגבר רחב ואף מתחדש תדיר, ולכן לא ייתכן שרק בושם אחד בעולם כולו הוא זה המתאים לך.  

בשמים לגבר נחלקים אולי לשתי מחלקות עיקריות- הותיקים והידועים – כמו יינות טובים, ששמם הולך לפניהם ואי אפשר לפספס איתם, והחדשים – אלו שמביאים בדרך כלל בשורה חדשה, איזשהו 'עוקץ' עדכני שלידידיהם הותיקים קשה לספק.

הבשמים לגבר הנחשבים כבר לאורך עשרות שנים מובילים בתחומם כנראה ישארו עוד שנים רבות קדימה – הרי לא בכדי ביססו את מעמדם ככאלה.

בשמים לגבר שיודעים לתת מענה לאורך שנים הם כאלה שפיצחו את המבנה הבסיסי של טיפוס גברי מסויים, וכך אנו יכולים לראות גם קווי דמיון די בולטים בין משתמשיו של כל אחד ואחד מהם.

הבשמים לגבר שמגיעים מבתי הבישום בתקופה האחרונה מחפשים מרכיב אחר- אפשר לקרוא לו, אם תרצו, 'המרכיב הסודי'. ככל שאנו מתקדמים על ציר הזמן, כן אנו מזוהים פחות עם תדמית כללית, ומתייחדים במי שאנו, שאין שני לו.

בשמים לגבר מהשנים האחרונות מבינים בדיוק את העניין הזה ומנסים לתת מענה לצורך שלנו להביע את עצמנו באופן ייחודי וחד פעמי.

בשמים כאלה יציעו ניחוח אקלקטי, מעורב, שבו קוי ראש, גוף ובסיס מתאחדים לכדי ניחוח מסתורי ומגוון, שלא רק שהוא מכיל בתוך עצמו מסםר רבדים של ריח, אלא גם מתאימים עצמם ומשתנים בהתאם לעור עליו הם נוחתים, ובכך משקפים את הניחוח הייחודי של המשתמש בהם.  

בשמים לגברים מהסוג הזה מתאימים לגברים צעירים, או צעירים ברוחם, שמחפשים אתגר, ניצוץ וחידוש בכל תחום בחייהם.
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד