בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

חנות בשמים בבן יהודה - עם טעם וריח

אתם ודאי רגילים שבכניסה לחנות בשמים תמצאו את סטנד 'הטרנדים החמים', המילה האחרונה בעולם הבשמים. אבל זהו, שכאן קצת קשה לנו לספק את הציפייה הזו.

לא פעם כשנכנסים לחנויות מוסיקה מוצאים את אותו אלמנט- סטנד הדיסקים המובילים של החודש, אלה שנמדדים לפי המקומות הראשונים במצעדי השבוע בתחנות הרדיו, או אלה שמובילים במכירות בקופות חנויות הדיסקים. אבל האם דיסק שרכשתם מפסיק להיות רלוונטי כשהוא יורד מן המדף? האם לא נקבעת עבורכם העדפתכם המוסיקלית כבר מרגע כניסתכם לחנות בשל כך? האם לא הפסדתם עולם שלם של מוסיקה שמחכה על המדפים המרוחקים יותר? אולי זו הסיבה שבבית הבושם לא תמצאו סטנד כזה.

כחנות בשמים בוטיקית, שעל מדפיה שוכנים זה לצד זה מיטב הבשמים האירופאיים, בשלום מוחלט אלה עם אלה, קשה לנו מאוד לבחור מי יהיו אלו שיוצגו על סטנד נבדל מאחרים. וזה לא שאין בשמים מומלצים, דווקא יש, אבל לא לכל לקוח הנכנס לחנות נוכל להמליץ על אותו הבושם שהמלצנו עליו ללקוח שביקר אותנו לפניו.  

כמו למוסיקה כך גם לריח חיים משלו וקשר הדוק עם מי שהוא בא עימו במגע- יש מי שיתאים לו בושם זוהר, ולאחר יתאים בושם קליל. יש מי שניחוח מסתורי יהלום אותה ואחרת צריכה דווקא ניחוח ברור ומובהק.

בית הבושם היא חנות בשמים קצת אחרת. לא רק בגלל שהבשמים שאצלנו אינם ממניין הבשמים המעטרים את מדפי החנויות האחרות, אולי גם בשל כך, אבל בהחלט לא רק.
בית הבושם היא חנות בשמים  קצת אחרת כיוון שהיא באה בגישה שונה לחלוטין ללקוח. בביקור קצר אחד תוכלו להיחשף למגוון עשיר של ריחות חדשים, מהפנטים, ממכרים וכולם, מה לעשות, מומלצים.  

אבל אנו מאמינים שריח הוא גם עניין של טעם – לא טעם אופנתי המוכתב מן המגזינים, אלא כזה שנובע מעצם אישיותו של כל לקוח ולקוח, ולאור זאת אנו גם מובילים את לקוחותינו בין המדפים ובוחרים בדיוק איזה בושם להתיז על מקלון הנייר הקטן בפניו, כך שעבור כל מבקר מתעצב לו מדף בשמים מומלצים חדש, המיוחד רק לו.

כי איך אומרים, חנות בשמים או לא- על טעם ועל ריח, אין להתווכח.
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד