בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים לנשים – מה, כמה ולמה?

לא, אנחנו לא הולכים לפרט כאן את מחירון הבשמים לנשים... הרי את זה תמצאו בין דפי האתר. וכן- יש בשמים לנשים יקרים יותר ויקרים פחות, אבל הרי השאלה האמיתית היא לא "כמה זה עולה לי?" אלא "מה יוצא לי מזה?".  

אחת התכונות שהופכות כל אדם בכלל, ואישה בפרט, לנחשק יותר – הוא ריח גוף נעים ובלתי נשכח. עובדה זו היא עד כדי כך נכונה ומובילה, שבשמים, ובעיקר בשמים לנשים, נרקחים כבר שנים רבות במגע יד אומן, על מנת להגיע לאותו איזון עדין ומושלם של התאמת ניחוח הבושם לניחוח אישה, שביחד יוצרים את אותה תחושה מהפנטת שמושכת אליה ומקרבת אליה את כל מי שסביבה.  

אפשר בקלות לטעות לחשוב שמדובר כאן באומנות פיתוי, ואולי אף אפשר לחשוב על זה גם כך, אלא שהיום, בשנות האלפיים המתקדמות, נשים הן בעלות כוח ונוכחות אמיתית הרבה מחוץ לתחומי חדר המיטות, ובשמים לנשים משמשים חלק בלתי נפרד מן הגרדרובה העסקית שלהן. כפי שאישה משקיעה בלבושה בצאתה לפגישה חשובה, ויודעת כי גם על פי הופעתה היא נמדדת, הרי שבפוגשה בעמיתיה ניחוח הבושם יוצר רושם מיידי שעוד קודם לרושם הראשוני שנחתם במבט, ולכן בשמים לאישה הם כמו צבע לאומן.  

אך כשם שניתן לעשות טעויות באופנה, כך גם בבשמים לנשים.
לעתים ההליכה אחר הרושם כי מה שעובד עבור אחת יעבוד גם עבור אחרת, או הבחירה בבושם בשל היותו פופלרי או עדכני, עלולה להיות למכשול לרגלייך.
כפי שכל אישה היא אחת ואין שניה לה- באופיה, במהותה ובכל מה שהיא, כך עליה לבחור בעדינות ובתשומת לב מלאה את ריחה.

בעוד שגברים יכולים להשתמש בבושם מבוקר ועד ערב, לטבע הנשי מגוון רחב הרבה יותר, הוא משתנה ומתאים את עצמו לעונות השנה ואף לשעות היום, ואין זה סתם שבתי בישום מציעים בשמים לנשים המתאימים ליום ולערב, בשמים של חורף ובשמים של קיץ ועוד.
ממש כפי שאנו בוחרות את מלבושינו בהתאם למאורע בו אנו משתתפות – גי'נס, חליפה, או שמלת ערב, כך גם לכל בושם אמירה משלו ובחירתנו צריכה ליצור התאמה בין הלבוש לריח.

המלצתנו- בשמים לנשים הינם חלק בלתי נפרד מן הקולקציה שלך, אל תבחרי אותם בקלות ראש.
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד