בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים לגברים – מי בוחר ואיך לבחור נכון?

האם באמת מאחורי כל גבר מבושם עומדת אישה עם טעם טוב? צר לנו לשבור מיתוס עתיק יומין – אבל האמת היא שבשמים לגברים בוחרים.... גברים.

נכון, אנחנו הנשים יודעות תמיד מה טוב לגבר שלנו- אנחנו גם אוהבות להלביש אותו כאיל היה דוגמן הבית שלנו, לבחור את התספורת שלו וכמובן- את נעליו, אבל בעוד שכל אלה הם פריטים חיצוניים שגם יודעים להתאים את עצמם למתאר הגוף, ריח הוא סיפור אחר לגמרי, ריח הוא חתימה שנשארת צמודה לגוף ומתאחדת איתו, ולכן הריח שלנו הוא מה שמזהה אותנו יותר מכל – בהחלט לא משהו שניתן לבחור עבור מישהו אחר. 

בשמים לגברים באים בכמה ניחוחות בסיסיים- עז וספורטיבי, חושני וסקסי, אלגנטי ומתוחכם, או מעודן ונקי.

על ארבעת דמויות הגבר האלה יודעים בתי הבישום להרכיב ולרקוח מגוון רחב של ניחוחות לגבר, המיוצרים משלל חומרי גלם ומשמרים את התכונה הראשית,  אך מרכיבים עושר גדול בעזרת שינוי תווי הראש, הלב והבסיס.  

נכון, עבור מרבית הגברים כל זה לא אומר כלום, גם אילו סיפרנו להם על כל מרכיבי הבושם לכל אורכי תוויו, קשה להאמין שהדבר היה משכנע אותו לבחור בושם זה או אחר, אך אילו הצגנו בפניו ארבעה בשמים לגברים המתאימים לארבעת דמויות הגבר העיקריות – אין ספק שברחרוח קל הוא היה בוחר בדיוק את האחד שתואם את מי שהוא ומה שהוא רוצה לייצג.  

אז מה כן יכולה אישה לעשות למען הגבר שלה וכיצד לעזור בבחירת בשמים לגברים?
אמנם רוב הגברים פחות רגישים לפרטים, אך בפרטים הנשים דווקא מצטיינות. בכדי להבטיח שריחו של הגבר שלך יהיה לא רק כזה שיתאים לו כמו כפפה ליד, אלא גם ימצא חן בעיניך עד לפרטים הקטנים שבו, תוכלי לקחת אותו למקום שאת אוהבת ולכוון אותו לנישה של בשמים יוקרתיים למשל.

אפילו אם אתה גבר שנוחות ומיידיות מהוות גורמים מכריעים עבורו, בוודאי תשמח לגלות שמלבד הבשמים לגברים שאתה מכיר מן הרשתות, קיים מבחר ענק של בשמים לגבר מבתי בישום יוקרתיים שמייצרים ניחוחות, שאפילו מבלי להעמיק בפרטים שבהם, תוכל להבחין שיש בהם משהו שונה לגמרי.
כך תהיו שניכם מרוצים- הגבר, כמו שראוי, יוכל לבחור בעצמו את הריח שנעים ומתאים לו, ואת... לא רק שתזכי בגבר בעל ניחוח מסחרר, אלא שקרוב לודאי שתמצאי גם לעצמך בושם נשי ייחודי ויוקרתי... מה, לנו לא מגיע?!
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד