בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמי בוטיק

בשמי בוטיק הולכים יד ביד עם כל הביטויים של יוקרה, איכות וסטייל. זו כנראה אחת הסיבות שאפילו חברות הבישום הגדולות מתאמצות לייצר מותג בוטיק בתוך המותג הגדול, אבל במהותם בשמי בוטיק אינם כאלה שנוצרו כדי לייצג פן נוסף של החברה, אלא בשמים המשתייכים לקונספט מאוד עמוק ותפיסה בלתי מתפשרת של איכות וייחוד.  

החברה הותיקה Frapin היא דוגמא מצוינת בעינינו. זוהי חברה משפחתית אשר בשנת 1270 התיישבה בחבל קוניאק שבצרפת והחלה מייצרת קוניאק צרפתי משובח. המשפחה עוסקת מאות שנים בהשבחת טעמו של הקוניאק, בשיפור תהליכי הייצור ובהפיכתו למה שהינו היום- משקה גורמה.
כיאה למשפחה אשר עוסקת מאות שנים בייצור קוניאק משובח, ניחנה היא בטעם טוב , באהבה לחיים הטובים וחוש למותרות.

מאות שנים לאחר שהחלו בייצור המשקה הענברי החם והעמוק, החלה בייצור בשמי בוטיק, שהינם מחווה למורשת ייצור הקוניאק המשפחתית.

בשמי בוטיק היוצאים מבית בישום אחד מתאפיינים בקו דקיק שמאחד ביניהם- אותה תפיסה יצירתית ומעודנת שמשתרבבת לכל אחד ואחד מהם, והופכת למעין מרכיב סודי הנחבא מאחורי קווי הריח הבולטים המאפיינים כל בושם בפני עצמו.

ב
Frapin , באופן טבעי, מיוצרים בשמי בוטיק שמקפלים בתוכם את סוד ריחו העוקצני של האלכוהול החריף, את הרמז לניחוח העמוק והעמום של חבית עץ אלון כבדה והדורה, אך מעל אלה מצליחים לייצר שם ריחות אקסקלוסיביים, מרגשים ומאוד נכונים להיום.  

בשמי בוטיק, אשר מיוצרים בהלימה עם תפיסת היסוד של בית היוצר, מבטאים את הניסיון העשיר שלו, נשענים על ידע רב שנים ועל בחירה מדוקדקת של מרכיבי הניחוח. להבדיל מחברות מותג, חברות לבשמי בוטיק מביאות עמם לכל מרקחת את הגישה לחיים אשר מפיחה רוח ברעיון, והופכת אותו לניחוח חי ומלא עוצמה.

כמו במשקה טוב, כך גם בבושם טוב, השפעתו נעימה יותר וקלה יותר. כפי שמשקה איכותי מחליק בקלות בגרון, כך בושם איכותי עוטף את קולטני הריח וממלא את טווח הנשימה בתחושה נעימה ומלאה. בשמי בוטיק המיוצרים בבתי בושם יוקרתיים מבטיחים חוויית שימוש יוצאת דופן שמשאירה תמיד טעם של עוד ועוד ועוד...

 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד