בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

כדורי בושם יוקרתיים לבית

בושם יוקרתי הוא דבר שאנו נהנים ממנו מראשית הנשימה ועד סופה, ריחו ממלא אותנו ועוטף בתחושה שהוא משרה, ללא הבדל אם זהו בושם לגבר או לאישה, או בושם לבית ולאווירה, ובנשיפת האוויר אנו כבר מוכנים לקחת עוד ממנו פנימה.

  כדורי האמבר )   AMBER ) שלנו, מיוצרים ע"י חברת הבישום L’artisan Parfumeur , וממש כמו בבשמים שהם מייצרים עבור נשים וגברים גם כאן יצרו מוצר בושם יוקרתי לבית.
הכדורים היפהפיים מעוצבים בעץ מגולף ביד אומן, ומכילים תוכם בושם מוצק מרוכז ואיכותי, שמשחרר לחלל האוויר ניחוח אמבר חם ומרוכז.

כבר זמן מה שנהוג, אפילו בישראל החמה, לייחד בתי עסק בריחות שונים. תחום הבישום לבית התפתח מאוד עם צמיחתן של חנויות תמרוקים, שהופכות כל חדר רחצה לספא ביתי, וההנאה שניחוח בושם יוקרתי לבית מסבה לנו היא ארוכה, מתמשכת ומענגת.

כדורי ה- Ambre מיוחדים בכך שניחוחם מופק מבושם מוצק הממלא את חלל הכדור, האפקט שיוצר בושם כזה משתנה בחלוף הזמן, מתעצם בחום ובלחות, וממלא את הסביבה אט-אט.
בשונה מבשמים לבית אשר מגיעים במצב נוזלי, במבערים או במקלות ריח למשל, ניחוחו של האמבר משתמר לאורך זמן רב ובאופן יציב, כיוון שממש כמו בשימוש בבשמים יוקרתיים לאישה או לגבר, גם בבישום החדר משפיעה מידת הריכוז של החומר על טיבו ואורך חייו. ככל שבושם מיוצר מחומר מרוכז יותר ומכיל פחות חומרים מתנדפים, כך יאריך ריחו להיות מופץ סביב.

אמנם L’a Boule D’Ambre לא בא במגע עם העור, כמו שקורה בשימוש בבשמים לאישה ולגבר, אך גם כאן חשיבות רבה לטיב החומר ממנו מופק הבושם – בבישום חדר או בית אנו ממלאים את החלל בניחוח, וככל שיהיה זה בושם יוקרתי יותר כך ייפחתו הסיכויים שאורחינו יהיו רגישים אליו, ויבטיח אווירה טובה ומבושמת היטב.

כדורי האמבר, המשתייכים לבית בושם יוקרתי, ולשורה של בשמים יוקרתיים ואהודים מאותו בית יוצר, מבטיחים תחושה מחממת ומרגיעה, בכל מזג אוויר ולכל אווירה, כשהשילוב בין העץ היפהפה, הניחוח המענג והאריזה המושכת, גם הופך אותם למתנה נהדרת למי שאוהבים באמת.


 

 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד