בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים באינטרנט

את רשת האינטרנט ממלאות היום רשתות שמשווקות בשמים באינטרנט. אמנם הדבר מפתה, התחרות גדולה והמחירים יורדים בהתאמה, אך חבל להתפתות דווקא במקום שבו קל כל כך.  

בשמים באינטרנט נמכרים היום מהמותגים המובילים והנפוצים ביותר ועד מותגי איכות איזוטריים יותר, בייבוא מיוחד מבתי בושם יוקרתיים ברחבי אירופה והעולם. העובדה הזו מביאה עד אלינו, בארצנו הקטנטונת, את שלל ההיצע הבינלאומי הרחב של ריחות, שמות ומחירי בשמים.  

בשמים באינטרנט מובילים ביתרון משמעותי של זמינות המוצר, חשיפה למותגים חדשים ועדכניות מירבית על פני רשתות הבשמים הגדולות אשר מצויות בקשרים עסקיים עם יצרני בשמים מסחריים ומציעות אותם למכירה במחירים מופקעים לעתים קרובות.  

צרכני בשמים יוקרתיים אולי חשבו בעבר שבכדי ליהנות ממותגי הריח האהובים, עליהם לקפוץ לאירופה או לחפש מכר שטס לעתים תכופות, אך המעבר לשיווק בשמים באינטרנט בישר גם את תום עידן הרכישות בחו"ל, בעיקר גם לאור העובדה שמחירי בשמים באינטרנט דומים מאוד למחירי המוצרים בארצות המוצא. היעדר הצורך באחזקת חנויות פאר, מחסני ענק ותצוגות פתח פער משמעותי בעלויות התפעול של שיווק הבשמים והביא את תחום הבשמים באינטרנט להיות תחרותי ואטרקטיבי מאוד.  

אך גם במחירים נוחים אל לנו לוותר על האיכות- בשמים יוקרתיים ואחרים נמכרים באינטרנט במחירים נמוכים במיוחד באתרים מסויימים, ומעלים שאלות וספקות ממשיים לגבי מקוריותם ומהימנות המותג.  

בושם יוקרתי שנמכר במחיר זול במיוחד צריך להעלות בנו חשד ולשלוח את הצרכן לבירור מעמיק בדבר היותו מוצר איכות מקורי. בין בשמים באינטרנט קל ופשוט לערוך השוואה, לתור אחר תנאי ההסכם והשימוש באתר ואף למצוא את איש הקשר אשר יוכל לאשר את מקוריות המוצרים. חיפוש כזה אמנם יארך זמן קצר, אך לבטח פחות מאשר טיסה לאירופה והא גם יבטיח שנהיה מרוצים מן הקניה.  

במיוחד כאשר מדובר בבשמים, מוצר לא זול, שמלווה אותנו לאורך כל שעות היום ומשאיר רושם בשמנו, קבלת מוצר פגום עלולה לגרום לאכזבה ולעוגמת נפש, שכן ריחו של בושם לא מקורי יתנדף מהר מכפי שאנו רגילים וריחו של בושם ישן שפג תוקפו יותיר ריח רע וטעם מר.  

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד