בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

בשמים יוקרתיים – מתנת חג מושלמת

רוח החגים המנשבת מעלינו מחזירה, כמו בכל שנה, את שאלת המתנות לחג.

בעוד שמתנות לחג נרכשות לעתים קרובות מתוך נימוס או חובה חברתית, בבית הבושם נמכרים בשמים יוקרתיים שהם המתנה המושלמת לחג, עבור מי שמאוד אוהבים.

בשמים יוקרתיים לעתים אינם הדבר הראשון שאנו ממהרים להשקיע בהם את כספנו, עליו עמלנו משך השנה כולה. אך בזמן החגים, ובפתחה של שנה חדשה במיוחד, פינוק אמיתי לעצמנו או לאהובינו, בדמות בושם יוקרתי- לגבר או לאישה, הוא מתנה שעוצרת לרגע את הזמן ומאפשרת להתענג על התחושה החגיגית עם כניסתו של החג.

מתנה לחג, בבקבוק יפהפה שמכיל בתוכו ניחוח שאי אפשר להתעלם ממנו, תקשור את החג הקרוב לזיכרון מתוק על מישהו שחשב עלינו באמת.

אם אנו מחפשים בשמים לאישה או לגבר, להבדיל מרכישת בושם עבור עצמנו, מומלץ להיעזר בכמה כללי יסוד בבחירת המתנה לחג:

1. כשאנו רוכשים בושם יוקרתי במתנה אנו מביעים הערכה מיוחדת למי שיקבל אותו, הרבה יותר מאשר בבחירת בושם ממוצרי מדף אשר רבים הם המשתמשים בריחו.

2. בבחירה בבושם יוקרתי כמתנה לחג אנו מקטינים את האפשרות לבחור במוצר שעלול לגרום לתחושה לא נעימה בשימוש אצל מקבלו- הבשמים היוקרתיים אותם אנו מחזיקים מיוצרים בשיטות עתיקות ובשימוש בחומרים טבעיים ומרוכזים, דבר שגם מבטיח מינימום סכנת רגישות לשימוש בחומרים אלו.

3. ברכישת בושם יוקרתי כמתנה לחג, חשוב לזכור כי עלינו לחשוב על מקבל הבושם בבחירתו- ריחות שאינם נפוצים מאפשרים בחירה מאוד מיוחדת ואישית – השקעה בזמן הבחירה, הקדשת הזמן להיכרות עם הניחוחות המשכרים והייחודיים תאפשר בחירה מדויקת ותבטיח שמחה גדולה מצד המקבל, וכמובן גם מצד המעניק- כי הרי אין כמו לתת מתנה למי שאוהבים.

4. טווח המחירים בהם ניתן לרכוש בשמים יוקרתיים הינו רחב ממה שנהוג לחשוב- אמנם קיימים בשמי יוקרה יקרים מאוד, אך ישנם בשמי איכות משגעים שמחיריהם אינם עולה על זה של רבים מהבשמים הנמכרים ברשתות- בקביעת תקציב ידוע מראש ניתן לבחור בשמים לגבר או לאישה שההנאה ממנו בוודאי תהיה גדולה בהרבה.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממיטב הבשמים היוקרתיים באתר, ואף להגיע לבקר בחנות לפני החגים – יש עוד זמן, וקפיצה קטנה לממלכת הריח עשויה לעשות את ההבדל בין עוד מתנה לחג, לבין מתנה שבאה מאהבה.

חג שמח ושנה טובה!

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד