בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 

בית הבושם – למבינים בבושם!!

בבית הבושם נמכרים  המותגים בעולם הבישום.

 חדש בישראל !

התקשרו: 03-5220949

 

מכבדים כרטיס אשראי
אבטחה

דוגמיות בשמים

כניסה לחנות של בשמים יוקרתיים עשויה להרגיש כמו מעבר דרך דלת סתרים לעולם קסום, מבושם ולא מוכר, הרפתקה בין שובלי ריח מהפנטים שלא דומים לשום חוויית ריח שהכרתם בעבר ושכובשת את אפכם מכל עבר.  

מכירים את התחושה כשנכנסים לחנות שוקולטייר מדהימה? כמה קשה לבחור בין שלל הפטיפורים המסתוריים ולנחש מה הם צופנים בחובם... וכמה מתחשק לטעום מהכל. התחושה מזכירה מאוד את הביקור בעולם הריח - כפי שניתן לבחור אחד מכל אחד כדי להכיר טעמים חדשים, כדאי לדעת שניתן לרכוש גם דוגמיות בשמים באותו האופן.  

בית הבושם הוא בדיוק שער לקסם כזה, שער שבו הנשמה חופשיה להתמסר לחוויית ריח ורוח שאין דומה לה- ריחות מלכותיים, אציליים, יוקרתיים שטרם נגעו בכם קודם, ושכל כך קשה לבחור ביניהם.


בשביל שתוכלו להכיר אותם, לחוש ולבחור את האחד שנועד לכם ניתן לרכוש בחנות או דרך האתר דוגמיות בשמים כמעט עבור כל בושם שמצוי אצלנו ואפילו ליהנות משתי דוגמיות בשמים, שתקבלו במתנה מן המלאי, בכל רכישת בושם, כך תוכלו להתנסות בהן ולסמן כבר גם את היעד הריחני הבא

 

בכל רכישה אנחנוו נותנים 2 דוגמיות חינם ממבחר הדוגמיות שיש לנו במלאי.

 

אם ברצונך בדוגמיות נוספות עליך לבחור במוצר שמעורר בך עניין וללחוץ בשורת דוגמית "לחץ לקנייה".

 

צוות אתר בית הבושם, עושה את מרב המאמצים שביכולתו על מנת להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. במידה ומוצר כלשהו אזל מהמלאי בית הבושם לא יוכל לספק את המוצר עד לחידוש המלאי. הודעה מתאימה תשלח למזמין באמצעות הטלפון ו/או הדואר האלקטרוני שכתובתו נמסרה במהלך ביצוע ההזמנה.
 

אם ברצונך להתייעץ איתנו בהתאמת דוגמיות ו/או בשמים, ניתן לשלוח מייל באמצעות צור קשר וצוות שרות לקוחות יחזור אליך בהקדם. 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד