בית הבושם

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים

 
אבטחה

אודות

בית הבושם הוא המקום לאנשים אשר מחפשים להשאיר חותם אישי דרך הניחוח. מעריכים אומנות בשמית, תחכום, איכות ויופי בניחוח.

 

אנו המייצגים הבלעדיים בארץ של חברות בישום ייחודיות מהוותיקות ומהמובילות בעולם. הניחוחות מקבלים את השראתם מהטבע ואף מופקים ממשאביו. כמו יהלומים. נקיים, מתוחכמים והכי נדירים שיש. לא תמצאו אותם בכל מקום! הבשמים הינם בעלי ריכוז מחושב ומדויק, במינון ובתמהיל באיכות מאוד גבוהה השומרת על "נשמת הבושם". הניחוח הנותר על הגוף הוא טהור, נדיר ולאורך זמן רב.

 

חלק מהמותגים נוסדו לפני מאות שנים. שירתו ועדיין משרתים מעל ל- 10 בתי מלוכה, בני אצולה, כוכבים בתחומי העסקים, מוזיקה, ספורט, אומנות ואנשי ציבור משך עשרות ומאות שנים.

 

ברצונכם להשפיע גם על סביבתכם בין אם בבית ו/או במשרד? מפיצי הניחוחות משמשים לאורך זמן הודות לחומרים האיכותיים מהם הם מופקים. הניחוחות משפיעים ומעצבים אווירה הגורמת להנאה, ומהווה אלמנט עיצובי נוסף בבית ובמשרד.

 

אנו שומרים בתודעתנו את הייחודיות והרצון לייצג את המוצר הטוב ביותר ולהתאימו לצרכי הלקוח. סטנדרטים גבוהים של בשמים, נרות ושירות לקוחות. לקוחותינו תמיד מרגישים בבית.

 

בסבלנות ובנעימות אנושית צוות בית הבושם ילמד את אופייכם ויציע לכם בשמים לפי מידה במגוון ניחוחות: שקטים, אסרטיביים, מפתים, חושניים, קלילים, עמוקים, אכילים, מתובלים, חריפים או מתוקים .....  ניחוח לערב או ניחוח לבוקר. הכל בהתאם לאישיות ולחיבור של הניחוח עם הלקוח. אצלנו תוכלו להתאים סדרת מוצרים התואמת אתכם. שלל בשמים, מתנות ומוצרי ניחוח נלווים בניחוחות המתאימים לכם אישית.

 

אנו מזמינים אתכם להנות מן החוויה הייחודית שבית הבושם מציע.

 

אנו עומדים לרשותכם, רונית וצוות בית הבושם.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד